| 430165 | DISH,35X10MM,TCT,PS,S,BK,20/500 | 20个/包 | 25 | | 430166 | DISH,60X15MM,TCT,PS,S,BK,20/500 | 20个/包 | 25 | | 430167 | DISH,100X20MM,TCT,PS,S,BK,20/500 | 20个/包 | 25 | | 430168 | FLASK,25CM,CANT,PLG,PS,S,BK,20/500 | 20个/包 | 25包 | | 430488 | VIAL,2.0ML,RB,SS,INT,PP,S,BK,50/500 | 50个/包 | 10 | | 430599 | DISH,150X25MM,TCT,PS,S,BK,5/60 | 5个/包 | 12 |
product details at-a-glance| Material: | Polystyrene |
|---|
| Qty./Pk.: | 5 |
|---|
| Qty./CS.: | 60 |
|---|
| Dish Style: | Petri |
|---|
| Petri Dish Style: | 150 mm |
|---|
| Top Style: | Plain |
|---|
| Surface Treatment: | TC-Treated |
|---|
| Cell Growth Area: | 148 cm² (approx) |
|---|
| Recommended Medium Volume: | 30.0-45.0 mL |
|---|
| Feature: | Disposable |
|---|
| Diameter: | 134.5 mm (approx) |
|---|
| Height: | 25 mm (approx) |
|---|
|