| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Creatine Kinase, Mitochondrial 1A (CKMT1A) ELISA Kit |
| Description | Human CKMT1A ELISA Kit is a sandwich ELISA kit for use with Serum, plasma, tissue homogenates and other biological fluids. This assay has high sensitivity and excellent specificity for detection of Creatine Kinase, Mitochondrial 1A (CKMT1A). No significant cross-reactivity or interference between Creatine Kinase, Mitochondrial 1A (CKMT1A) and analogues was observed. Please note that this kit is also available as a CLIA Kit. Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma, tissue homogenates and other biological fluids. Range: 1.56 ng/ml - 100 ng/ml. Sensitivity: < 0.54 ng/ml |
| Size | 96 tests, 5 x 96 tests, 10 x 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Creatine Kinase; Mitochondrial 1A; CKMT1A |
| Gene, Accession, CAS # | n/a |
| Catalog # | abx151078 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Creatine Kinase, Mitochondrial 1A (CKMT1A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|