| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Rat Interleukin 17A (IL17A) ELISA Kit |
| Description | Rat Interleukin-17A ELISA Kit is an ELISA kit against Rat Interleukin-17A (Il17a). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 15.6 pg/ml - 1000 pg/ml. Sensitivity: < 7.86 pg/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Interleukin-17A; IL-17; IL-17A; Cytotoxic T-lymphocyte-associated antigen 8; CTLA-8; Il17a; Ctla8; Il17 |
| Gene, Accession, CAS # | IL17A, SwissProt: Q61453 |
| Catalog # | abx511613 |
| Price | |
| Order / More Info | Rat Interleukin 17A (IL17A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|