| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | TRA2A Blocking Peptide |
| Description | The peptide is used to block Anti-TRA2A Antibodyreactivity. |
| Size | 1 mg, 5 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | BL. RUO |
| Other Names | Transformer-2 protein homolog alpha; TRA-2 alpha; TRA2-alpha; Transformer-2 protein homolog A |
| Gene, Accession, CAS # | TRA2A, Gene ID: 29896 |
| Catalog # | abx162269 |
| Price | |
| Order / More Info | TRA2A Blocking Peptide from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|