| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Dog Ras-related protein Rab-11A (RAB11A) ELISA Kit |
| Description | Dog Ras-related protein Rab-11A ELISA Kit is an ELISA kit against Dog Ras-related protein Rab-11A (RAB11A). Quantitative Colorimetric assay. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Canis lupus familiaris; Ras-related protein Rab-11A; Rab-11; RAB11A; RAB11 |
| Gene, Accession, CAS # | RAB11A |
| Catalog # | abx518231 |
| Price | |
| Order / More Info | Dog Ras-related protein Rab-11A (RAB11A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|