| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | X Antigen Family, Member 1A Protein |
| Description | XAGE1A is a recombinant protein. |
| Size | 1 µg, 5 µg, 50 µg |
| Concentration | n/a |
| Applications | RUO |
| Other Names | XAGE1A |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: Q9HD64 |
| Catalog # | abx263314 |
| Price | |
| Order / More Info | X Antigen Family, Member 1A Protein from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|