| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Dog Carboxylesterase 5A (CES5A) ELISA Kit |
| Description | Dog Carboxylesterase 5A ELISA Kit is an ELISA kit against Dog Carboxylesterase 5A (CES5A). Quantitative Colorimetric assay. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Canis lupus familiaris; Carboxylesterase 5A; Carboxylesterase-like urinary excreted protein homolog; Cauxin; CES5A; CES7; 3.1.1.1 |
| Gene, Accession, CAS # | CES5A |
| Catalog # | abx520651 |
| Price | |
| Order / More Info | Dog Carboxylesterase 5A (CES5A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|