| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Ubiquitin-conjugating enzyme E2 A (UBE2A) ELISA Kit |
| Description | Human Ubiquitin-conjugating enzyme E2 A ELISA Kit is an ELISA kit against Human Ubiquitin-conjugating enzyme E2 A (UBE2A). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. Sensitivity: < 0.078 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Ubiquitin-conjugating enzyme E2 A; RAD6 homolog A; HR6A; hHR6A; Ubiquitin carrier protein A; Ubiquitin-protein ligase A; UBE2A; RAD6A; 6.3.2.19 |
| Gene, Accession, CAS # | UBE2A |
| Catalog # | abx572016 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Ubiquitin-conjugating enzyme E2 A (UBE2A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|