| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | BMP3A Blocking Peptide |
| Description | This peptide is used to block BMP3A Antibody reactivity. |
| Size | 1 mg, 5 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | BL. RUO |
| Other Names | BMP3A; Bone morphogenetic protein 3; BMP-3; Bone morphogenetic protein 3A; BMP-3A; Osteogenin |
| Gene, Accession, CAS # | BMP3 |
| Catalog # | abx061939 |
| Price | |
| Order / More Info | BMP3A Blocking Peptide from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|