| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Wingless Type MMTV Integration Site Family, Member 5A (WNT5A) CLIA Kit |
| Description | Wingless Type MMTV Integration Site Family, Member 5A (WNT5A) CLIA Kit is a Sandwich CLIA Kit for use with Tissue homogenates, cell lysates, cell culture supernates and other biological fluids. Please note that this kit is also available as an ELISA Kit. Species Reactivity: human, mouse, rat. Quantitative Fluorometric Sandwich ELISA. Sample Types: tissue homogenates, cell lysates, cell culture supernatants and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. Sensitivity: < 0.059 ng/ml |
| Size | 96 tests, 5 x 96 tests, 10 x 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | CLIA. RUO |
| Other Names | WNT5A; Wingless Type MMTV Integration Site Family, Member 5A |
| Gene, Accession, CAS # | n/a |
| Catalog # | abx190894 |
| Price | |
| Order / More Info | Wingless Type MMTV Integration Site Family, Member 5A (WNT5A) CLIA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|