| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Rat Topoisomerase (DNA) II Alpha (TOP2A) ELISA Kit |
| Description | Rat DNA topoisomerase 2-alpha ELISA Kit is an ELISA kit against Rat DNA topoisomerase 2-alpha (Top2a). Quantitative Colorimetric assay. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | DNA topoisomerase 2-alpha; DNA topoisomerase II; alpha isozyme; Top2a; Top-2; Top2; 5.99.1.3 |
| Gene, Accession, CAS # | TOP2A |
| Catalog # | abx520742 |
| Price | |
| Order / More Info | Rat Topoisomerase (DNA) II Alpha (TOP2A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|