| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Mouse Myosin IA (MYO1A) Protein |
| Description | Met783-Arg1043. N-terminal His-tag. MW: 30.4 kDa. Recombinant Myosin IA (MYO1A) is a recombinant protein from Mouse. It is produced in E.coli using Prokaryotic expression. |
| Size | 100 µg, 200 µg, 1 mg |
| Concentration | Prior to lyophilization: 200 µg/ml |
| Applications | ELISA, WB, IP, SDS-PAGE. RUO |
| Other Names | Myosin IA; MYO1A |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: O88329 |
| Catalog # | abx068155 |
| Price | |
| Order / More Info | Mouse Myosin IA (MYO1A) Protein from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|