| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Rat Carnitine Palmitoyltransferase 1A, Liver (CPT1A) ELISA Kit |
| Description | Rat Carnitine O-palmitoyltransferase 1, liver isoform ELISA Kit is an ELISA kit against Rat Carnitine O-palmitoyltransferase 1, liver isoform (Cpt1a). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 15.6 pg/ml - 1000 pg/ml. Sensitivity: < 7.8 pg/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Carnitine O-palmitoyltransferase 1; liver isoform; CPT1-L; Carnitine O-palmitoyltransferase I; CPT I; CPTI-L; Carnitine palmitoyltransferase 1A; Cpt1a; Cpt-1; Cpt1; Carnitine O-palmitoyltransferase 1, liver isoform |
| Gene, Accession, CAS # | CPT1A |
| Catalog # | abx573049 |
| Price | |
| Order / More Info | Rat Carnitine Palmitoyltransferase 1A, Liver (CPT1A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|