| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Monkey Cyclin Dependent Kinase Inhibitor 2A (CDKN2A) ELISA Kit |
| Description | Monkey CDKN2A ELISA Kit is an ELISA Kit against CDKN2A. Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.625 ng/ml - 40 ng/ml. Sensitivity: 0.38 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | CDKN2A; Cyclin Dependent Kinase Inhibitor 2A |
| Gene, Accession, CAS # | n/a |
| Catalog # | abx359520 |
| Price | |
| Order / More Info | Monkey Cyclin Dependent Kinase Inhibitor 2A (CDKN2A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|