| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TTC39A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100 ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. Immunocytochemistry/Immunofluorescence Fixation Permeabilization: Use PFA/Triton X-100. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The TTC39A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to TTC39A. This antibody reacts with human. The TTC39A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. Specificity of human TTC39A antibody verified on a Protein Array containing target protein plus 383 other non-specific proteins |
| Immunogen | This antibody was developed against a recombinant protein corresponding to the following amino acid sequence: FLTNQFSEALSYLKPRTKESMYHSLTYATILEMQAMMTFDPQDILLAGNMMKEAQMLCQRHRRKSSVTDSFSSLVNRPTLGQFTEEEIHAEV |
| Other Names | C1orf34, chromosome 1 open reading frame 34, DEME-6KIAA0452Differentially expressed in MCF7 with estradiol protein 6, tetratricopeptide repeat domain 39A, tetratricopeptide repeat protein 39A, TPR repeat protein 39A |
| Gene, Accession # | TTC39A, Gene ID: 22996 |
| Catalog # | NBP2-58703 |
| Price | |
| Order / More Info | TTC39A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|