| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MYO15A |
| Clone | 7F2 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a kappa |
| Format | IgG purified, no preservative |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA. Mouse monoclonal antibody raised against a partial recombinant MYO15A. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The MYO15A Antibody (7F2) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to MYO15A. This antibody reacts with human. The MYO15A Antibody (7F2) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. |
| Immunogen | MYO15A (NP_057323.2, 3432 a.a. 3530 a.a) partial recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | DFNB3, DKFZp686N18198, FLJ17274, FLJ31311, MYO15, myosin XVA, myosin-XV, Unconventional myosin-15 |
| Gene, Accession # | MYO15A, Gene ID: 51168, Accession: NP_057323.2, SwissProt: NP_057323.2 |
| Catalog # | H00051168-M01 |
| Price | |
| Order / More Info | MYO15A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|