| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | OTUD7A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 25ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Immunohistochemistry, Immunocytochemistry/Immunofluorescence, Immunohistochemistry-Paraffin. For IHC-Paraffin, HIER pH 6 retrieval is recommended. Immunocytochemistry/Immunofluorescence Fixation Permeabilization: Use PFA/Triton X-100. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The OTUD7A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to OTUD7A. This antibody reacts with human. The OTUD7A Antibody has been validated for the following applications: Immunohistochemistry, Immunocytochemistry/Immunofluorescence, Immunohistochemistry-Paraffin. |
| Immunogen | This antibody was developed against Recombinant Protein corresponding to amino acids: GLVHGKMGRANSANGKNGDSAERGKEKKAKSRKGSKEESGASASTSPSEKTTPSPTDKAA |
| Other Names | C15orf16, C16orf15, CEZANNE2C16ORF15, chromosome 15 open reading frame 16, EC 3.4.19.12, OTU domain containing 7, OTU domain containing 7A, OTU domain-containing protein 7A, OTUD7cezanne 2, Zinc finger protein Cezanne 2 |
| Gene, Accession # | OTUD7A, Gene ID: 161725 |
| Catalog # | NBP1-88434-25ul |
| Price | |
| Order / More Info | OTUD7A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|