| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | HSPA12A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. For IHC-Paraffin, HIER pH 6 retrieval is recommended. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The HSPA12A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to HSPA12A. This antibody reacts with human. The HSPA12A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. Specificity of human HSPA12A antibody verified on a Protein Array containing target protein plus 383 other non-specific proteins |
| Immunogen | This antibody was developed against Recombinant Protein corresponding to amino acids: KLLVKDGTRWCTDVFDKFISADQSVALGELVKRSYTPAKPSQLVIVINIYSSEHDNVSFITDPGVKKCGTLRLDLTGTSGTAVPARREIQTLMQFGDTEIKATAIDIATSKSVKVGID |
| Other Names | FLJ13874, heat shock 70 kDa protein 12A, heat shock 70kD protein 12A, heat shock 70kDa protein 12A, KIAA0417 |
| Gene, Accession # | HSPA12A, Gene ID: 259217 |
| Catalog # | NBP1-94014 |
| Price | |
| Order / More Info | HSPA12A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|