| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TMPRSS11A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Chicken |
| Reactive Species | human, mouse, rat |
| Isotype | n/a |
| Format | peptide affinity purified |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Applications | Western Blot, ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The TMPRSS11A Antibody from Novus Biologicals is a chicken polyclonal antibody to TMPRSS11A. This antibody reacts with human, mouse, rat. The TMPRSS11A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. Specificity: At least two isoforms of ECRG1 are known to exist; ECRG1 antibody is predicted to not cross-react with other ECRG family members |
| Immunogen | Antibody was raised against a 16 amino acid synthetic peptide near the carboxy terminus of human ECRG1. The immunogen is located within amino acids 300 - 350 of ECRG1. |
| Other Names | Airway Trypsin-Like Protease 1, EC 3.4.21, EC 3.4.21., ECRG1, Epidermal Type II Transmembrane Serine Protease, Epidermal Type-II Transmembrane Serine Protease, Esophageal Cancer-Susceptibility Gene 1 Protein, HATL1, HESP, Transmembrane Protease Serine 11A, Transmembrane Protease, Serine 11A |
| Gene, Accession # | TMPRSS11A, Gene ID: 339967 |
| Catalog # | NBP2-41140 |
| Price | |
| Order / More Info | TMPRSS11A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|