| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD79A |
| Clone | IGA/1406 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG3 |
| Format | allophycocyanin (APC) conjugate |
| Size | 100 ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Flow Cytometry. Optimal dilution of this antibody should be experimentally determined. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The CD79A Antibody (IGA/1406) [Allophycocyanin] from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to CD79A. This antibody reacts with human. The CD79A Antibody (IGA/1406) [Allophycocyanin] has been validated for the following applications: Flow Cytometry. |
| Immunogen | A synthetic peptide corresponding to aa 202-216 (GTYQDVGSLNIADVQ) of human CD79a protein. |
| Other Names | CD79a antigen, CD79A antigen (immunoglobulin-associated alpha), CD79a molecule, immunoglobulin-associated alpha, IGAB-cell antigen receptor complex-associated protein alpha chain, Ig-alpha, MB1, MB-1, MB-1 membrane glycoprotein, Membrane-bound immunoglobulin-associated protein, Surface IgM-associated protein |
| Gene, Accession # | CD79A, Gene ID: 973 |
| Catalog # | NBP2-54370APC |
| Price | |
| Order / More Info | CD79A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|