| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SAMD4A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 100 ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The SAMD4A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to SAMD4A. This antibody reacts with human. The SAMD4A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Synthetic peptides corresponding to the middle region of SAMD4A(sterile alpha motif domain containing 4A). Peptide sequence LKSLRLHKYAALFSQMTYEEMMALTECQLEAQNVTKGARHKIVISIQKLK. |
| Other Names | DKFZp434H0350, DKFZp686A1532, hSmaug1DKFZP434H0350, KIAA1053SMAUG1, protein Smaug homolog 1, SAM domain-containing protein 4A, SAMD4, Smaug, Smaug 1, smaug homolog, Smaug1, SMG, SMGA, sterile alpha motif domain containing 4, sterile alpha motif domain containing 4A, Sterile alpha motif domain-containing protein 4A |
| Gene, Accession # | SAMD4A, Gene ID: 23034, Accession: Q9UPU9, SwissProt: Q9UPU9 |
| Catalog # | NBP1-57597 |
| Price | |
| Order / More Info | SAMD4A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|