| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SAMD4A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified, no preservative |
| Size | 0.05 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA. Antibody reactive against Recombinant Protein with GST tag on ELISA and Western Blot and also on transfected lysate in western blot. GST tag alone is used as a negative control. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The SAMD4A Antibody from Novus Biologicals is a mouse polyclonal antibody to SAMD4A. This antibody reacts with human. The SAMD4A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. |
| Immunogen | SAMD4A (AAH57838.1, 1 a.a. 247 a.a) full-length human protein.MMFRDQVGVLAGWFKGWNECEQTVALLSLLKRVSQTQARFLQLCLEHSLADCAELHVLEREANSPGIINQWQQESKDKVISLLLTHLPLLKPGNLDAKVEYMKLLPKTLAHSIEHNQHIEESRQLLSYALIHPATSLEDRSALAMWLNHLEDRTSTSFGGQNRGRSDSVDYGQTHYYHQRQNSDDKLNGWQNSRDSGICINASNWQDKSMGCENGHVPLYSSSSVPTTINTIGTSTSTSKFPGIPLT |
| Other Names | DKFZp434H0350, DKFZp686A1532, hSmaug1DKFZP434H0350, KIAA1053SMAUG1, protein Smaug homolog 1, SAM domain-containing protein 4A, SAMD4, Smaug, Smaug 1, smaug homolog, Smaug1, SMG, SMGA, sterile alpha motif domain containing 4, sterile alpha motif domain containing 4A, Sterile alpha motif domain-containing protein 4A |
| Gene, Accession # | SAMD4A, Gene ID: 23034, Accession: AAH57838.1, SwissProt: AAH57838.1 |
| Catalog # | H00023034-B01P |
| Price | |
| Order / More Info | SAMD4A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|