| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SAMD4A |
| Clone | 1A4 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2b kappa |
| Format | Protein A purified, no preservative |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA. This antibody is reactive against recombinant protein in western blot and ELISA. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The SAMD4A Antibody (1A4) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to SAMD4A. This antibody reacts with human. The SAMD4A Antibody (1A4) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. |
| Immunogen | SAMD4A (NP_056404, 161 a.a. 270 a.a) partial recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa.NRGRSDSVDYGQTHYYHQRQNSDDKLNGWQNSRDSGICINASNWQDKSMGCENGHVPLYSSSSVPTTINTIGTSTSTILSGQAHHSPLKRSVSLTPPMNVPNQPLGHGWM |
| Other Names | DKFZp434H0350, DKFZp686A1532, hSmaug1DKFZP434H0350, KIAA1053SMAUG1, protein Smaug homolog 1, SAM domain-containing protein 4A, SAMD4, Smaug, Smaug 1, smaug homolog, Smaug1, SMG, SMGA, sterile alpha motif domain containing 4, sterile alpha motif domain containing 4A, Sterile alpha motif domain-containing protein 4A |
| Gene, Accession # | SAMD4A, Gene ID: 23034, Accession: NP_056404, SwissProt: NP_056404 |
| Catalog # | H00023034-M06 |
| Price | |
| Order / More Info | SAMD4A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|