| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MYST3 |
| Clone | 127A |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG3 kappa |
| Format | Alexa Fluor 488 conjugate |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot. Optimal dilution of this antibody should be experimentally determined. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The MYST3 Antibody (127A) [Alexa Fluor® 488] from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to MYST3. This antibody reacts with human. The MYST3 Antibody (127A) [Alexa Fluor® 488] has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | GST-MOZ (172-321aa) recombinant protein human MOZ |
| Other Names | EC 2.3.1.48, EC 3.1.26.4, histone acetyltransferase MYST3, KAT6A, MGC167033, MOZMonocytic leukemia zinc finger protein, MYST histone acetyltransferase (monocytic leukemia) 3, MYST-3, runt-related transcription factor binding protein 2, Runt-related transcription factor-binding protein 2, RUNXBP2, Zinc finger protein 220, ZNF220MOZ, YBF2/SAS3, SAS2 and TIP60 protein 3 |
| Gene, Accession # | KAT6A, Gene ID: 7994 |
| Catalog # | NBP2-50516AF488 |
| Price | |
| Order / More Info | MYST3 Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|