| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Carbonic Anhydrase VA/CA5A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 100 ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The Carbonic Anhydrase VA/CA5A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to Carbonic Anhydrase VA/CA5A. This antibody reacts with human. The Carbonic Anhydrase VA/CA5A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Synthetic peptides corresponding to CA5A (carbonic anhydrase VA, mitochondrial) The peptide sequence was selected from the C terminal of CA5A. Peptide sequence PSQLSAFRTLLFSALGEEEKMMVNNYRPLQPLMNRKVWASFQATNEGTRS. |
| Other Names | CA5carbonic anhydrase 5A, mitochondrial, Carbonate dehydratase VA, carbonic anhydrase V, mitochondrial, Carbonic anhydrase VA, carbonic anhydrase VA, mitochondrial, carbonic dehydratase, CAV, CAVA, CA-VA, EC 4.2.1.1 |
| Gene, Accession # | CA5A, Gene ID: 763, Accession: P35218, SwissProt: P35218 |
| Catalog # | NBP1-68889 |
| Price | |
| Order / More Info | Carbonic Anhydrase VA/CA5A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|