| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | IL-23A/IL-23 P19 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | peptide affinity purified |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Applications | Western Blot, ELISA, Immunohistochemistry, Immunocytochemistry/Immunofluorescence, Immunohistochemistry-Paraffin |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The IL-23A/IL-23 P19 Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to IL-23A/IL-23 P19. This antibody reacts with human, mouse. The IL-23A/IL-23 P19 Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA, Immunohistochemistry, Immunocytochemistry/Immunofluorescence, Immunohistochemistry-Paraffin. |
| Immunogen | Antibody was raised against a 16 amino acid synthetic peptide from near the amino terminus of human IL-23. The immunogen is located within amino acids 40 - 90 of IL-23. |
| Other Names | IL-23, IL-23A, IL-23-A, IL-23p19, IL23P19P19, interleukin 23 p19 subunit, interleukin 23, alpha subunit p19, interleukin-23 subunit alpha, Interleukin-23 subunit p19, JKA3 induced upon T-cell activation, MGC79388, SGRFIL-23 subunit alpha |
| Gene, Accession # | IL23A, Gene ID: 51561, Accession: Q9NPF7, SwissProt: Q9NPF7 |
| Catalog # | NBP1-76697 |
| Price | |
| Order / More Info | IL-23A/IL-23 P19 Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|