| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 7A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified |
| Size | 400 ul |
| Concentration | 0.36 mg/ml |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The Semaphorin 7A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to Semaphorin 7A. This antibody reacts with human, mouse. The Semaphorin 7A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | This SEMA7A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 178-202 amino acids from the N-terminal region of human SEMA7A. |
| Other Names | CD108 antigen, CD108MGC126696, CDw108, H-SEMA-K1, H-Sema-L, JMH, JMH blood group antigen, John-Milton-Hargen human blood group Ag, MGC126692, sema domain, immunoglobulin domain (Ig), and GPI membrane anchor, (semaphorin)7A, sema domain, immunoglobulin domain (Ig), and GPI membrane anchor, (semaphorin)7A (JMH blood group), sema domain, immunoglobulin domain (Ig), and GPI membrane anchor, 7A, Sema K1, Sema L, SEMAK1, SEMALJohn Milton Hagen blood group H-Sema K1, semaphorin 7A, GPI membrane anchor (John Milton Hagen blood group), semaphorin K1, semaphorin L, semaphorin-7A, semaphorin-K1, Semaphorin-L |
| Gene, Accession # | SEMA7A, Gene ID: 8482, Accession: O75326, O75326, SwissProt: O75326 |
| Catalog # | NBP2-32335 |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 7A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|