| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | UPF3A |
| Clone | 2E2 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a kappa |
| Format | IgG purified, no preservative |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA, Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. Antibody Reactive Against Recombinant Protein with GST tag on ELISA and Western Blot. GST tag alone is used as a negative control. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The UPF3A Antibody (2E2) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to UPF3A. This antibody reacts with human. The UPF3A Antibody (2E2) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA, Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. |
| Immunogen | UPF3A (AAH23569, 274 a.a. 375 a.a) partial recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | HUPF3A, Nonsense mRNA reducing factor 3A, regulator of nonsense transcripts 3A, RENT3AUp-frameshift suppressor 3 homolog A, UPF3 regulator of nonsense transcripts homolog A (yeast), UPF3hUpf3 |
| Gene, Accession # | UPF3A, Gene ID: 65110, Accession: AAH23569, SwissProt: AAH23569 |
| Catalog # | H00065110-M06 |
| Price | |
| Order / More Info | UPF3A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|