| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | UPF3A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified, no preservative |
| Size | 0.05 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. This antibody is reactive against transfected lysate in western blot, immunofluorescence, and as a detection antibody in ELISA. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The UPF3A Antibody from Novus Biologicals is a mouse polyclonal antibody to UPF3A. This antibody reacts with human. The UPF3A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. |
| Immunogen | UPF3A (NP_542418.1, 1 a.a. 443 a.a) full-length human protein.MRSEKEGAGGLRAAVAARGPSGREKLSALEVQFHRDSQQQEAETPPTSSSGCGGGAGKPREEKRTALSKVVIRRLPPGLTKEQLEEQLRPLPAHDYFEFFAADLSLYPHLYSRAYINFRNPDDILLFRDRFDGYIFLDSKDPEYKKFLETYCVEEEKTSANPETLLGEMEAKTRELIARRTTPLLEYIKNRKLEKQRIREEKREERRRRELEKKRLREEEKRRRREEERCKKKETDKQKKIAEKEVRIKLLKKPE |
| Other Names | HUPF3A, Nonsense mRNA reducing factor 3A, regulator of nonsense transcripts 3A, RENT3AUp-frameshift suppressor 3 homolog A, UPF3 regulator of nonsense transcripts homolog A (yeast), UPF3hUpf3 |
| Gene, Accession # | UPF3A, Gene ID: 65110, Accession: NP_542418.1, SwissProt: NP_542418.1 |
| Catalog # | H00065110-B01P |
| Price | |
| Order / More Info | UPF3A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|