| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | LDHAL6A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human, rat |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein G purified, no preservative |
| Size | 50 ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA. This antibody is useful for Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The LDHAL6A Antibody from Novus Biologicals is a mouse polyclonal antibody to LDHAL6A. This antibody reacts with human, rat. The LDHAL6A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. |
| Immunogen | LDHAL6A (AAH14340.1, 1 a.a. 234 a.a) full-length human protein.MATIKSELIKNFAEEEAIHHNKISIVGTGSVGVACAISILLKGLSDELVLVDVDEGKLKGETMDLQHGSPFMKMPNIVSSKDYLVTANSNLVIITAGARQKKGETRLDLVQRNVSIFKLMIPNITQYSPHCKLLIVTNPVDILTYVAWKLSGFPKNRVIGSGCNLDSARFRYFIGQRLGIHSESCHGLILGEHGDSSVPVWSGVNIAGVPLKDLNPDIGTDKDPEQWENVHKKK |
| Other Names | lactate dehydrogenase A-like 6A, L-lactate dehydrogenase A-like 6A |
| Gene, Accession # | LDHAL6A, Gene ID: 160287, Accession: AAH14340.1, SwissProt: AAH14340.1 |
| Catalog # | H00160287-B01P |
| Price | |
| Order / More Info | LDHAL6A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|