| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | INPP5A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The INPP5A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to INPP5A. This antibody reacts with human. The INPP5A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Recombinant protein encompassing a sequence within the center region of human INPP5A. The exact sequence is proprietary. |
| Other Names | 43 kDa inositol polyphosphate 5-phophatase, CTCL tumor antigen HD-CL-02,5PTASE, DKFZp434A1721, EC 3.1.3.56, inositol polyphosphate-5-phosphatase, 40kD, inositol polyphosphate-5-phosphatase, 40kDa, inositol trisphosphate-5-phosphatase, 40kD, InsP3 5-phosphatase, MGC116947,5PTase, MGC116949, type I inositol-14,5-trisphosphate 5-phophatase, type I inositol-14,5-trisphosphate 5-phosphatase |
| Gene, Accession # | INPP5A, Gene ID: 3632, Accession: Q14642, SwissProt: Q14642 |
| Catalog # | NBP2-16969 |
| Price | |
| Order / More Info | INPP5A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|