| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TNNI3K |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified, no preservative |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. This antibody is reactive against cell, tissue, and transfected lysate in western blot, and as a detection antibody in ELISA. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The TNNI3K Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to TNNI3K. This antibody reacts with human, mouse. The TNNI3K Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. |
| Immunogen | TNNI3K (AAH32865.1, 1 a.a. 843 a.a) full-length human protein.MAAARDPPEVSLREATQRKLRRFSELRGKLVARGEFWDIVAITAADEKQELAYNQQLSEKLKRKELPLGVQYHVFVDPAGAKIGNGGSTLCALQCLEKLYGDKWNSFTILLIHSDEWKKKVSESYVITIERLEDDLQIKEKELTELRNIFGSDEAFSKVNLNYRTENGLSLLHLCCICGGKKSHIRTLMLKGLRPSRLTRNGFTALHLAVYKDNAELITSLLHSGADVQQVGYGGLTALHIATIAGHLEAADVLL |
| Other Names | CARKCardiac ankyrin repeat kinase, EC 2.7.11.1, MGC142099, MGC33828, serine/threonine-protein kinase TNNI3K, TNNI3 interacting kinase, TNNI3-interacting kinase |
| Gene, Accession # | TNNI3K, Gene ID: 51086, Accession: AAH32865.1, SwissProt: AAH32865.1 |
| Catalog # | H00051086-D01P |
| Price | |
| Order / More Info | TNNI3K Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|