| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | LRRC8A |
| Clone | 8H9 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a kappa |
| Format | Protein A/G purified, no preservative |
| Size | 100 ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The LRRC8A Antibody (8H9) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to LRRC8A. This antibody reacts with human. The LRRC8A Antibody (8H9) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. |
| Immunogen | LRRC8A (NP_062540.2, 711 a.a. 810 a.a) partial recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | AGM5, FLJ10337, FLJ41617, KIAA1437leucine rich repeat containing 8, leucine rich repeat containing 8 family, member A, leucine-rich repeat-containing protein 8A, LRRC8 |
| Gene, Accession # | LRRC8A, Gene ID: 56262, Accession: NP_062540.2, SwissProt: NP_062540.2 |
| Catalog # | H00056262-M04-100ug |
| Price | |
| Order / More Info | LRRC8A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|