| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | LRRC8A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 100 ul |
| Concentration | 1.0 mg/ml |
| Applications | Immunoprecipitation, Western Blot (Negative) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The LRRC8A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to LRRC8A. This antibody reacts with human. The LRRC8A Antibody has been validated for the following applications: Immunoprecipitation, Western Blot (Negative). |
| Immunogen | The immunogen this antibody was made to, maps to a region between residue 650 to 700 of human Leucine Rich Repeat Containing 8 Family, Member A using the numbering given in entry NP_001120716.1 (GeneID 56262). |
| Other Names | AGM5, FLJ10337, FLJ41617, KIAA1437leucine rich repeat containing 8, leucine rich repeat containing 8 family, member A, leucine-rich repeat-containing protein 8A, LRRC8 |
| Gene, Accession # | LRRC8A, Gene ID: 56262, Accession: NP_001120716.1, SwissProt: NP_001120716.1 |
| Catalog # | NBP2-32082 |
| Price | |
| Order / More Info | LRRC8A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|