| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | LRRC8A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 20ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The LRRC8A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to LRRC8A. This antibody reacts with human. The LRRC8A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Synthetic peptides corresponding to LRRC8A(leucine rich repeat containing 8 family, member A) The peptide sequence was selected from the middle region of LRRC8A. Peptide sequence NLTQIELRGNRLECLPVELGECPLLKRSGLVVEEDLFNTLPPEVKERLWR. |
| Other Names | AGM5, FLJ10337, FLJ41617, KIAA1437leucine rich repeat containing 8, leucine rich repeat containing 8 family, member A, leucine-rich repeat-containing protein 8A, LRRC8 |
| Gene, Accession # | LRRC8A, Gene ID: 56262, Accession: Q8IWT6, SwissProt: Q8IWT6 |
| Catalog # | NBP1-59538-20ul |
| Price | |
| Order / More Info | LRRC8A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|