| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PABPC1L2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 100 ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. For IHC-Paraffin, HIER pH 6 retrieval is recommended. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The PABPC1L2A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to PABPC1L2A. This antibody reacts with human. The PABPC1L2A Antibody has been validated for the following applications: Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. Specificity of human PABPC1L2A antibody verified on a Protein Array containing target protein plus 383 other non-specific proteins |
| Immunogen | This antibody was developed against a Recombinant Protein corresponding to amino acids: KSHKEREAERGAWARQSTSADVKDFEEDTDEEATLR |
| Other Names | MGC168104, PABPC1L2, PABPC1L2B, poly(A) binding protein, cytoplasmic 1-like 2A, polyadenylate-binding protein 1-like 2, RBM32A, RBM32B, RNA binding motif protein 32A, RNA-binding motif protein 32, RNA-binding protein 32 |
| Gene, Accession # | PABPC1L2A, Gene ID: 340529 |
| Catalog # | NBP2-54693 |
| Price | |
| Order / More Info | PABPC1L2A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|