| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SMR3A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified, no preservative |
| Size | 100 ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The SMR3A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to SMR3A. This antibody reacts with human. The SMR3A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Synthetic peptides corresponding to SMR3A(submaxillary gland androgen regulated protein 3A) The peptide sequence was selected from the middle region of SMR3A. Peptide sequence YGPGRIPPSPPPPYGPGRIQSHSLPPPYGPGYPQPPSQPRPYPPGPPFFP. |
| Other Names | PBIP-B1, PRL5, PROL5, proline rich 5 (salivary), proline- rich protein 5, Proline-rich protein 5, Proline-rich protein PBI, protein homologous to salivary proline-rich protein P-B, submaxillary gland androgen regulated protein 3 homolog A, submaxillary gland androgen regulated protein 3 homolog A (mouse), submaxillary gland androgen regulated protein 3A, submaxillary gland androgen-regulated protein 3A |
| Gene, Accession # | SMR3A, Gene ID: 26952 |
| Catalog # | NBP1-58000 |
| Price | |
| Order / More Info | SMR3A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|