| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PDE8A |
| Clone | EM-52 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1 |
| Format | Protein A purified |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The PDE8A Antibody (EM-52) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to PDE8A. This antibody reacts with human. The PDE8A Antibody (EM-52) has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Human PDE8a |
| Other Names | cAMP-specific cyclic nucleotide phosphodiesterase 8A, EC 3.1.4.17, FLJ16150, high affinity cAMP-specific and IBMX-insensitive 3'-5'-cyclic phosphodiesterase8A, high-affinity cAMP-specific and IBMX-insensitive 3'-5'-cyclic phosphodiesterase8A, HsT19550, phosphodiesterase 8A |
| Gene, Accession # | PDE8A, Gene ID: 5151 |
| Catalog # | NBP2-62213 |
| Price | |
| Order / More Info | PDE8A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|