| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PDE7A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The PDE7A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to PDE7A. This antibody reacts with human. The PDE7A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Recombinant protein encompassing a sequence within the center region of human PDE7A. The exact sequence is proprietary. |
| Other Names | EC 3.1.4, EC 3.1.4.17, HCP1high affinity cAMP-specific 3'-5'-cyclic phosphodiesterase 7A, PDE7, phosphodiesterase 7A, phosphodiesterase isozyme 7, TM22 |
| Gene, Accession # | PDE7A, Gene ID: 5150, Accession: Q13946, SwissProt: Q13946 |
| Catalog # | NBP2-19747 |
| Price | |
| Order / More Info | PDE7A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|