| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FNDC3A |
| Clone | 2H4 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2b kappa |
| Format | IgG purified, no preservative |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. Antibody reactive against cell lysate for Western Blot. Has also been used for immunofluoresence and ELISA. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The FNDC3A Antibody (2H4) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to FNDC3A. This antibody reacts with human. The FNDC3A Antibody (2H4) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/Immunofluorescence. |
| Immunogen | FNDC3A (NP_055738, 1012 a.a. 1111 a.a) partial recombinant protein with GST tag.DPVIYSLQVMLGKDSEFKQIYKGPDSSFRYSSLQLNCEYRFRVCAIRQCQDSLGHQDLVGPYSTTVLFISQRTEPPASTNRDTVESTRTRRALSDEQCA |
| Other Names | bA203I16.1, bA203I16.5, fibronectin type III domain containing 3, fibronectin type III domain containing 3A, fibronectin type-III domain-containing protein 3A, FNDC3, HUGO, Human gene expressed in odontoblasts, KIAA0970FLJ31509 |
| Gene, Accession # | FNDC3A, Gene ID: 22862, Accession: NP_055738, SwissProt: NP_055738 |
| Catalog # | H00022862-M01 |
| Price | |
| Order / More Info | FNDC3A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|