| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FNDC3A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. For IHC-Paraffin, HIER pH 6 retrieval is recommended. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The FNDC3A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to FNDC3A. This antibody reacts with human. The FNDC3A Antibody has been validated for the following applications: Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. Specificity of human FNDC3A antibody verified on a Protein Array containing target protein plus 383 other non-specific proteins |
| Immunogen | This antibody was developed against Recombinant Protein corresponding to amino acids: VNWEVPLSNGTDVTEYRLEWGGVEGSMQICYCGPGLSYEIKGLSPATTYYCRVQALSVVGAGPFSEVVACVTPPSVPGIVTCLQEISDDEIENPHYSPSTCLAISWEKPCDHGSEILAYSIDFGDKQSLTVGKV |
| Other Names | bA203I16.1, bA203I16.5, fibronectin type III domain containing 3, fibronectin type III domain containing 3A, fibronectin type-III domain-containing protein 3A, FNDC3, HUGO, Human gene expressed in odontoblasts, KIAA0970FLJ31509 |
| Gene, Accession # | FNDC3A, Gene ID: 22862 |
| Catalog # | NBP1-88810 |
| Price | |
| Order / More Info | FNDC3A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|