| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL7A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, mouse, rat |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | 1.02 mg/ml |
| Applications | Western Blot, Immunohistochemistry, Immunocytochemistry/Immunofluorescence, Immunohistochemistry-Paraffin |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The RPL7A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to RPL7A. This antibody reacts with human, mouse, rat. The RPL7A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, Immunohistochemistry, Immunocytochemistry/Immunofluorescence, Immunohistochemistry-Paraffin. |
| Immunogen | Recombinant protein encompassing a sequence within the center region of human RPL7A. The exact sequence is proprietary. |
| Other Names | 60S ribosomal protein L7a, PLA-X polypeptide, ribosomal protein L7a, SURF-3, SURF3surfeit 3, Surfeit locus protein 3, thyroid hormone receptor uncoupling protein, TRUP |
| Gene, Accession # | RPL7A, Gene ID: 6130 |
| Catalog # | NBP2-20217 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL7A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|