| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL7A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Immunocytochemistry/Immunofluorescence. Immunocytochemistry/Immunofluorescence Fixation Permeabilization: Use PFA/Triton X-100. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The RPL7A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to RPL7A. This antibody reacts with human. The RPL7A Antibody has been validated for the following applications: Immunocytochemistry/Immunofluorescence. Specificity of antibody verified on a Protein Array containing target protein plus 383 other non-specific proteins |
| Immunogen | This antibody was developed against Recombinant Protein corresponding to amino acids: EAIRTNYNDRYDEIRRHWGGNVLGPKSVARIAKLE |
| Other Names | 60S ribosomal protein L7a, PLA-X polypeptide, ribosomal protein L7a, SURF-3, SURF3surfeit 3, Surfeit locus protein 3, thyroid hormone receptor uncoupling protein, TRUP |
| Gene, Accession # | RPL7A, Gene ID: 6130 |
| Catalog # | NBP2-13258 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL7A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|