| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL23A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 100 ul |
| Concentration | 1.0 mg/ml |
| Applications | Western Blot, Immunoprecipitation |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The RPL23A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to RPL23A. This antibody reacts with human. The RPL23A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot, Immunoprecipitation. |
| Immunogen | The immunogen this antibody was made to, maps to a region between residue 106 and 156 of human Ribosomal Protein L23a using the numbering given in entry NP_000975.2 (GeneID 6147). |
| Other Names | 60S ribosomal protein L23a, FLJ27455, MDA20, melanoma differentiation-associated gene 20, ribosomal protein L23a |
| Gene, Accession # | RPL23A, Gene ID: 6147, Accession: NP_000975.2, SwissProt: NP_000975.2 |
| Catalog # | NBP2-22284 |
| Price | |
| Order / More Info | RPL23A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|