| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL18A |
| Clone | 6G6G10 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human, mouse |
| Isotype | IgG1 |
| Format | unpurified |
| Size | 0.025 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA, Immunohistochemistry |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The RPL18A Antibody (6G6G10) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to RPL18A. This antibody reacts with human, mouse. The RPL18A Antibody (6G6G10) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA, Immunohistochemistry. |
| Immunogen | Purified recombinant fragment of human RPL18A (AA: 50-176) expressed in E. Coli. |
| Other Names | 60S ribosomal protein L18a, ribosomal protein L18a, ribosomal protein L18a-like protein |
| Gene, Accession # | RPL18A, Gene ID: 6142 |
| Catalog # | NBP2-37396-0.025ml |
| Price | |
| Order / More Info | RPL18A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|