| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RPL10A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 20ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The RPL10A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to RPL10A. This antibody reacts with human. The RPL10A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Synthetic peptides corresponding to RPL10A (ribosomal protein L10a) The peptide sequence was selected from the N terminal of RPL10A)(50ug). Peptide sequence MSSKVSRDTLYEAVREVLHGNQRKRRKFLETVELQISLKNYDPQKDKRFS. |
| Other Names | CSA-19, Csa-19,60S ribosomal protein L10a, NEDD6, NEDD-6, Neural precursor cell expressed developmentally down-regulated protein 6, ribosomal protein L10a |
| Gene, Accession # | RPL10A, Gene ID: 4736, Accession: P62906, SwissProt: P62906 |
| Catalog # | NBP1-56386-20ul |
| Price | |
| Order / More Info | RPL10A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|