| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 6A |
| Clone | RM0316-5E49 |
| Host Species | Rat |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | IgG2 |
| Format | Alexa Fluor 594 conjugate |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. Optimal dilution of this antibody should be experimentally determined. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The Semaphorin 6A Antibody (RM0316-5E49) [Alexa Fluor® 594] from Novus Biologicals is a rat monoclonal antibody to Semaphorin 6A. This antibody reacts with mouse. The Semaphorin 6A Antibody (RM0316-5E49) [Alexa Fluor® 594] has been validated for the following applications: Western Blot, Immunohistochemistry, Immunohistochemistry-Paraffin. |
| Immunogen | Mouse Sema6A |
| Other Names | KIAA1368HT018, SEMA, sema domain, transmembrane domain (TM), and cytoplasmic domain, (semaphorin) 6A, Sema VIA, SEMA6A1, SEMA6A-1, semaphorin 6A-1, Semaphorin VIA, semaphorin-6A, Semaphorin-6A-1, SEMAQ, VIA |
| Gene, Accession # | SEMA6A, Gene ID: 57556 |
| Catalog # | NBP2-11879AF594 |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 6A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|