| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 5A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | immunogen affinity purified |
| Size | 0.1 ml |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The Semaphorin 5A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to Semaphorin 5A. This antibody reacts with mouse. The Semaphorin 5A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | Recombinant protein encompassing a sequence within the C-terminus region of human Semaphorin 5A. The exact sequence is proprietary. |
| Other Names | FLJ12815, sema domain, seven thrombospondin repeats (type 1 and type 1-like), Sema F, SEMAF, semaphorin F, semaphorin-5A, Semaphorin-F, semF, transmembrane domain (TM) and short cytoplasmic domain, (semaphorin) 5A |
| Gene, Accession # | SEMA5A, Gene ID: 9037, Accession: Q13591, SwissProt: Q13591 |
| Catalog # | NBP2-20290 |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 5A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|