| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 3A |
| Clone | 5G9 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a kappa |
| Format | IgG purified, no preservative |
| Size | 0.05 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | Western Blot, ELISA. Antibody Reactive against Recombinant Protein with GST tag on ELISA and Western Blot. GST tag alone is used as a negative control. |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The Semaphorin 3A Antibody (5G9) from Novus Biologicals is a mouse monoclonal antibody to Semaphorin 3A. This antibody reacts with human. The Semaphorin 3A Antibody (5G9) has been validated for the following applications: Western Blot, ELISA. |
| Immunogen | SEMA3A (NP_006071, 672 a.a. 770 a.a) partial recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | (semaphorin) 3A, coll-1, collapsin 1, Hsema-I, Hsema-III, MGC133243, sema domain, immunoglobulin domain (Ig), short basic domain, secreted, Sema III, SEMA1, SEMAD, SEMAIII, SEMAL, semaphorin D, Semaphorin III, semaphorin L, semaphorin-3A, SemD |
| Gene, Accession # | SEMA3A, Gene ID: 10371, Accession: NP_006071, SwissProt: NP_006071 |
| Catalog # | H00010371-M01 |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 3A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|