| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | APH1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, bovine, canine, equine, opossum, primate |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified |
| Size | 0.1 mg |
| Concentration | 0.5 mg/ml |
| Applications | Western Blot |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | The APH1A Antibody from Novus Biologicals is a rabbit polyclonal antibody to APH1A. This antibody reacts with human, bovine, canine, equine, opossum, primate. The APH1A Antibody has been validated for the following applications: Western Blot. |
| Immunogen | A portion of amino acids 80-145 of human APH1A was used as the immunogen. |
| Other Names | 6530402N02Rik, anterior pharynx defective 1 homolog A (C. elegans), APH-1, APH-1A, aph-1alpha, CGI-78, gamma-secretase subunit APH-1A, Presenilin-stabilization factor, PSF |
| Gene, Accession # | APH1A, Gene ID: 51107 |
| Catalog # | NBP2-27176 |
| Price | |
| Order / More Info | APH1A Antibody from NOVUS BIOLOGICALS, LLC |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|